KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909280
nr 1390 9280
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Man på åsna. Signerad, daterad 1950. Olja på duk, oramad lös duk, ca 44x32cm
Kondition: smärre vikmärken
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:57:41
12/4 12:14:32
William Avar
Läs mer om William Avar